podarunki 
lip 31 2017 Prezenty na wieczór panieński
Komentarze: 0
Wieczór panieński zazwyczaj organizowany jest przez świadkową i przyjaciółki Panny Młodej. Pomysłów na tę okazję jest wiele.
 
Prezenty na wieczór panieński są niespodziankami, których charakter może być różny: zabawny, erotyczny lub po prostu praktyczny! Fajnie jest, jeżeli mamy stworzoną listę takich prezentów – to zawsze minimalizuje szansę na zdublowanie się niektórych egzemplarzy. Najbezpieczniej  jest, gdy taką listę tworzy osoba najlepiej znającą przyszłą Pannę Młodą. Pamiętajmy bowiem, że to, co dla jednych jest zabawne, dla innych może być gorszące, a to co dla jednych jest praktyczne, dla innych może być bezużyteczne. 
W wieczór panieński nie może zabraknąć prezentów. Każda przyszła panna młoda lubi być rozpieszczana przez swoje koleżanki, dlatego warto trzymać się kilku ważnych zasad, decydując się na przedślubny upominek. 
 
Oto kilka pomysłów:  
 
- Podwiązka z niebieskimi elementami. Tradycyjnie wręczana jest przez świadkową. To prezent symboliczny, ważny i praktyczny.
- Karnet wejściowy do centrum SPA. Jak wiadomo Panna Młoda w dzień ślubu powinna wyglądać świeżo i nie powinna sprawiać wrażenia zmęczonej. Taki karnet, którego realizacja wypada w przeddzień ślubu, i który upoważnia do wizyty w saunie, do odbycia masaży i innych zabiegów to świetny prezent. Dzięki niemu Panna Młoda będzie mogła się zrelaksować, a to z kolei sprawi, że cała jej postać nabierze naturalnego blasku.
- Album ze zdjęciami. Taki album może zawierać Wasze wspólne fotografie z przyszłą Panną Młodą, z czasów szkoły, wspólnych wyjazdów czy imprez. Nie zapomnijcie zostawić kilku wolnych stron, aby Panna Młoda mogła je uzupełnić po ślubie
- Przyszła Panna Młoda z pewnością ucieszy się także z romantycznej piżamki lub zestawu bielizny w dobrym guście
- Miłym upominkiem będzie wspólna wizyta w salonie kosmetycznym
- Przyszła Panna Młoda, jak większość kobiet, ucieszy się na pewno z perfum dobrej marki
- Dla koneserki dobrych alkoholi przygotujmy butelkę wina, miodu pitnego lub innego lubianego przez nią szlachetnego trunku.
- Zabawne T-shirty będą idealnym prezentem na wieczór panieński
 
Bardzo popularnym podarkiem na Wieczór Panieński są niematerialne prezenty, czyli takie, w których organizuje się jakieś ciekawe przeżycie. Idealnie kiedy wszystkie dziewczyny mogą wziąć w nim udział. Jest to np. kurs tańca lub nauka masażu. Jest przy tym mnóstwo śmiechu i można nabyć nowe kompetencje , które z pewnością przydadzą się na nowej drodze życia. Sama atrakcja nie należy do najtańszych jednak przy składce wychodzi to naprawdę niedrogi podarunek na Wieczór Panieński. 
podarunki24 : : prezenty
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz