sie 01 2017 Prezenty na wieczór kawalerski
Komentarze: 0
Wieczór kawalerski postrzegany jest zwykle jako "ostatnia noc wolności", a więc i szansa na szaloną zabawę. W końcowych chwilach stanu kawalerskiego panowie dostają więc głównie „prezenty z pieprzykiem”. Najlepiej, aby pasował on do gustów obdarowanego. przy wyborze weźmy też pod uwagę, iż niedługo zostanie on mężem, później prawdopodobnie ojcem. Nie kupujmy mu prezentu, z którego musiałby tłumaczyć się przed żoną.
 
 
Prezenty na tę imprezę to nadal prezent dla faceta, a więc pierwszym warunkiem jest kupić prezent który będzie: albo męski, albo śmieszny, albo zaskakujący czy, w końcu ... o lekkim zabarwianiu erotycznym. Te ostatnie obok uśmiechu mogą także podbudować męskie ego i wprawić przyszłego Pana Młodego w dobry nastrój. Fajnym pomysłem na prezent na wieczór kawalerski oprócz oczywiście alkoholu są są akcesoria do alkoholu jak lodowe kieliszki, osobisty kufel do piwa czy inne śmieszne gadżety imprezowe. Mężczyźni chętnie je kupują, zwłaszcza, że taki prezent może przydać się już na podczas samej imprezy.
Jaki prezent dla niego na Wieczór kawalerski gdy on nie chce szalonej imprezy lub gdy nie lubi śmiesznych prezentów? Możemy nadal pozostać w świecie gadżetów, jednakże nie będą togadżety użytkowe. Fajny długopis, ulubiona książka, personalizowana koszulka to tylko kilka podpowiedzi. Super prezentem na kawalerskie może być droższy elektroniczny gadżet, na który koledzy zrobią zrzutkę. 
 
Upominki na wieczór kawalerski:
 
Koszulka z indywidualnym nadrukiem, Dmuchana lalka, strój Borata,  kufel grawerowany, plakat personalizowany, Artystyczny tort o nietypowym kształcie, Butelka markowego alkoholu, Alkomat, Nawigacja Film na DVD Sprzęt wędkarski, Płyta z ulubioną muzyką, Piłkarzyki, Szachy.
 
Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent będą również wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia. W zależności od tego jakie są zainteresowania naszego bohatera wieczoru możemy wybrać na przykład kurs barmański, bilardowy czy szkolenie survivalowe. Dla amatorów motoryzacji idealne będą wyprawy off-road lub rajdowe jazdy po torze. Dla fanów adrenaliny natomiast fajnym prezentem okaże się skok spadochronowy czy lot paralotnią. Wybór tego rodzaju atrakcji jest ogromy, trzeba jedynie sprawdzić czy w naszym mieście są one organizowane i wcześniej „zaklepać” termin.
 
Wieczór kawalerski powinien być niezapomniany i szalony, aby przyszły Pan Młody mógł odreagować stres przed ślubem. 
 
 
 
 
podarunki24 : : prezenty
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz