podarunki 
lip 31 2017 Prezenty dla rodziców Młodej pary
Komentarze: 0

Jednym ze staropolskich zwyczajów ślubnych są podziękowania od Państwa Młodych dla rodziców. Dobrym obyczajem ze strony Młodych jest przygotowanie podziękowań za ciężką pracą włożoną w trud wychowania.

Wręczenie prezentów swoim rodzicom to bez wątpienia jeden z najbardziej wzruszających momentów ze wszystkich w trakcie całego ślubu oraz wesela. Państwo młodzi kończą pewien etap w swoim życiu i chcą w ten sposób podziękować za wieloletnie wychowanie. Sposobów na organizację tej wyjątkowej chwili jest kilka, ale pomysłów na prezenty wiele.

Do tej pory zazwyczaj młodzi kupowali kwiaty dla mam, za to ojcom musiał wystarczyć uścisk dłoni. Na szczęście, moda w tym względzie także się zmienia. Przemysł ślubny ma coraz więcej do zaoferowania młodym, którzy chcą bardziej oryginalnie wyrazić swoją wdzięczność wobec rodziców podczas wesela.

Przedstawiamy parę pomysłów na prezenty dla rodziców:

KAMERALNA KOLACJA DLA RODZICÓW

Podczas przyjęcia weselnego nie raz trudno jest wyrazić słowami jak bardzo Państwo Młodzi są wdzięczni rodzicom. Dobrym rozwiązaniem tego problemu będzie zaproszenie rodziców na kameralną kolację w dobrej restauracji. Kolacja z rodzicami może zostać zorganizowana w podobnym stylu jak uroczystość zaślubin, na której nowożeńcy wraz z rodzicami będą mieli okazję wspominać wydarzenia związane z weselem.

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Jednym z najciekawszych pomysłów prezentów dla rodziców jest stworzenie przez młodych wspólnego albumu ze zdjęciami, który ładnie oprawiony będzie pamiątką na wiele lat. Przy takiej formie podziękowań dla rodziców można zostawić także trochę pustych folii, które sami rodzice będą mogli uzupełnić na przykład zdjęciami ze ślub.

BILETY LUB ZAPROSZENIA

Podziękowania dla rodziców w formie wyjścia do teatru, opery czy na koncert.

WEEKEND W SPA

Rodzice Młodej Pary włożyli w organizację ślubu bardzo dużo energii. Dziękowanie rodzicom podczas wesela nie musi ograniczać się jedynie do drobnych gestów.

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

Ciekawa propozycja na prezent dla rodziców - romantyków, która zyskuje coraz większą popularność. Podczas przyjęcia weselnego mamy bardzo dużo czasu, który warto wykorzystać i na jedną chwilę zaprosić wszystkich gości do obejrzenia fotografii w formie multimedialnej prezentacji w połączeniu z muzyką, która może być związana z rodzinnymi wspomnieniami. Na końcu prezentacji warto załączyć krótką sentencję, która wyrażałaby serdeczne podziękowania dla rodziców.

WASZA KARYKATURA

 Duża karykatura ręcznie namalowana na płótnie to coś, co może rozbawić Twoich rodziców i stać się ozdobą domu. Taki prezent może być dobrym wyjściem dla rodziców i par młodych, które szybko się wzruszają, ponieważ błyskawicznie rozluźni atmosferę.

SPECJALNIE NAPISANA PIOSENKA I JEJ WYKONANIE

Jeśli Ty i Twoja druga połówka dysponujecie talentem muzycznym i wokalnym, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaśpiewać rodzicom samodzielnie napisaną piosenkę. Będzie to na pewno jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących momentów całego wesela.

KOSZULKI ZE ŚMIESZNYM DRUKIEM

Ten prezent z pewnością rozbawi Twoich rodziców i rozluźni nieco atmosferę w trakcie tego podniosłego momentu, którym bez wątpienia są podziękowania.

BIŻUTERIA - NASZYJNIK Z GRAWEREM

Biżuteria jest trochę oklepanym pomysłem na prezent, ale jednak nieczęsto ofiarowuje się grawerowane ozdoby. 

ZEGAREK KIESZONKOWY DLA TATY

Zegarki z wygrawerowanym cytatem dotyczącym przemijania i ulotnych chwil też może być ciekawym pomysłem. Pokazuję wersję kieszonkową, bo w dzisiejszych czasach już mało kto ma takie zegarki.

- Wspólne zdjęcie rodziców z ich ślubu.

- Sprzęt RTV/AGD, którego zakup rodzice odkładają.

- Grawerowany dyplom dla najlepszych rodziców.Wszelkie certyfikaty dla rodziców przyznawane przez ich dzieci to upominek z lekkim poczuciem humoru, ale wciąż bardzo osobisty (o ile sami napiszecie jego treść).

- Kosz słodkości wymieszany z alkoholem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

podarunki24 : : prezenty
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz